Hart - Richards, Szavics, Lescott, Clichy - Barry, de Jong, - Milner, Agüero, Johnson, - Balotelli

A cserék: Pantilimon, Zabaleta, Kolarov, Onuoha, Hargreaves, Nasri, Džeko

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

a pudli, Reina ; Kelly, Skrtel, Agger, Johnson; Gerrard, Spearing; Downing, Henderson, Bellamy; Carroll

336477 2012.01.11. 20:35:47

Zab nálam kezdett volna, de amúgy nagyon faja kezdő.

336740 2012.01.11. 20:47:24

1-0-val megelégednék előre is Richards a kapitány, helyes Lee Mason már ránézésre csalni fog:D számít az idegenben lőtt ugye? vagy nem?

336740 2012.01.11. 20:59:09

bazdmeg Savic 2. nagy hibája már ma, ez 11est ért

338148 2012.01.11. 20:59:41

így nem szabad odamenni a tizenhatoson belül...

336477 2012.01.11. 21:01:34

fakk.. ez is jól kezdődik...

344478 2012.01.11. 21:06:14

[inside](#663242): A Carling Cup elődöntőben az idegenben lőtt gól számít is meg nem is. A 2x90 perc után még nem számít, hosszabbítás következik (pl.: ha 1-1 és 2-2 lett az eredmény). Viszont a 30 perc hosszabbítás után már számít (pl. 1-1 és 2-2 eredmény esetén az jut a döntőbe, aki a 2-2-es meccsen idegenben volt).

336740 2012.01.11. 21:34:38

első 10 perc miatt megérdemet a Pool vezetés, azóta visszavettek, de hát a city meg olyan bizonytalan és lassú (és fáradt) hogy helyzet is alig volt Balo mintha sérült lett volna, nem hiányzik ez 1-1-re még kihozható a meccs simán, pár pont összjáték kell támadásban

336477 2012.01.11. 22:55:45

Hát ez elég gyengus volt... Támadásban sokkal több kellett volna, most nagyon látszott, hogy hiányzott egy jó DS középről. Bár meg kell jegyezni, Nasri ezúttal elég jól próbált szervezni. Kicsit a tavalyi keretre emlékeztetett a játékunk, akkor voltunk ilyen tanácstalanok támadásban. Gond egy szál se, azt mondom, hogy egy gólra mi is jók leszünk majd az Anfield-en. Jah, remélem mindenki látta JOHNSON PÁROS LÁBAS BECSÚSZÁSÁT Lescottra...

336740 2012.01.11. 22:59:12

az nyilván csak ellenünk piros, nem csoda fáradt volt a csapat, ráadásul a Pool csak péntek óta pihenhetett, ettől függetlenül reális az 1-0 a javukra Mancini nem tudom mit talál ki, de ezt a trófeát olyan könnyen behúzhattuk volna, most pedig a Pool a favorit prioritás a PL, azon áll vagy bukik a szezon és Mancini állása is minden bizonnyal

336477 2012.01.11. 23:17:35

http://i41.tinypic.com/21jy78j.jpg Úristen, mivan HA lábad talál? HA nem a labdát viszi el? HA JL nem figyel? Ha... Ha... Ha... Segghülyék az angol bírók bassza meg.

266452 2012.01.12. 00:04:09

nekem nagyon fura volt hogy ennyire látszik Silva hiánya a Cityn. amúgy meg Johnson valóban pirosat érően csúszott oda, de legalábbis hogy ideje lenne már eldönteni hogy ez most mindig piros, mindig sárga, vagy soha semmi, mert a következetes hülyeség még mindig 1000szer jobb a következetlenségnél.

297074 2012.01.12. 10:15:50

[Kid21](#663696): Jó, de azért remélem, nem akarod kihozni azt belőle, hogy piros. :D MU ellen esetleg, amúgy meg egy szép szerelés, akárcsak Kompanyé.

297074 2012.01.12. 10:36:57

A meccshez: eszméletlem, mennyire nulla a kreativitásunk Silva és Yaya (!) nélkül. Utóbbit ki kell hangsúlyozni, mert az alighanem Liverpool kommentelő úr csak a spanyolt emelte ki, de most gyakorlatilag hiányzott bármilyen ész a középpályából, nemcsak Silva miatt. Azért volt már meccsünk idén nélküle (legalábbis olyan, hogy nem kezdett), viszont Yayaval a kezdőben, és tudtunk mit kezdeni a bunkerrel. Savic buta volt, de az elején a ziccerért nehéz szerencsétlent lehordani, gondolom, mindenki látta a lassítást. Inkább respekt, hogy nem terült el a földön. :D Kétesek vele az érzések, szerintem tisztán látható, mennyire tehetséges, ügyes CB, ugyanakkor brutál mód nincs letisztulva a játéka. Ha nem lenne ez a helyzet, ami most van, szívesen látnám máshol kölcsönben (permanent deal semmiképp), talán csak egy kis játék kell neki. De hát most majd lesz bene része így is... Az a baj ezzel a CC-vel, hogy senki sem tudhatja a PL kimenetét, így természetesen jól jött volna ez a trophy úgy idénre. Másfelől meg, ki nem fogja leszarni, ha tényleg összejön a fő objective? Mert akárhogyan nézzük, innentől nekünk egyetlen igazi célunk lehet, az viszont kőkemény lesz. A Liverpoolnak grat, "felesleges" gólt kaptunk, de az embernek, ahogyan nézte a meccset, az volt az érzése, hogy csak idő kérdése a bekapott gól. Minimális esély még van az Anfielden, de engem sokkal jobban érdekel most a wigani meccs...

336477 2012.01.12. 11:34:17

[DefinitelyMaybe](#664005): szép-szép szerintem is, akkor is páros láb. most idézzek neked én is a szabálykönyvből? :)))

297074 2012.01.12. 11:37:38

[Kid21](#664109): ne, elég annyit mondanod, hogy buzi FA és MU, ennél sokkal szebbet úgysem tudnál mondani :D